Zaniedbania dentystów z Wrocławia doprowadziły mnie do wizyty u ortodonty

Nigdy nie miałam jakichś szczególnych problemów zdrowotnych, jednak bardzo często bywałam u stomatologów. Spotkanie z dentystą raz na pół roku to była konieczność. Niestety długo szukałam dobrego lekarza we Wrocławiu – większość moich wizyt kończyła się koniecznością powtórnego spotkania ze stomatologiem. Wielu lekarzy po prostu nie radziło sobie z moimi problematycznymi zębami. Żaden z nich ni powiedział mi również, że zęby mądrości mogą spowodować jeszcze więcej problemów… Niestety „ósemki” zaczęły mi wrastać w kości znajdujące się w żuchwie i pilnie potrzebowałam konsultacji z chirurgiem szczękowym oraz dobrym ortodontą we Wrocławiu.

wizyta u ortodonty we Wrocławiu

Wizyta u chirurga szczękowego i ortodonty z Wrocławia

Spotkanie z chirurgiem i ortodontą okazało się zwrotem w leczeniu mojego uzębienia. Kompleksowo zajęli się mną, a także polecili zaufany gabinet stomatologiczny.

http://www.tarabula.com/kontakt/

„Ósemek” się pozbyłam. Było to bolesne, ale konieczne. Doprowadziłam moje zęby do ładu i aktualnie noszę aparat ortodontyczny. Gdyby nie konsultacja z chirurgiem szczękowym i ortodontą z Wrocławia, pewnie dalej umierałabym z bólu. Teraz poprawił się mój komfort życia, a zęby stają się coraz piękniejsze 🙂

Mój ortodonta we Wrocławiu

Gabinety stomatologiczne TARABUŁA
ul. Świętego Mikołaja 51/52
51-127 Wrocław

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *